تلفن:
چین نظارت زنگ خطری سازنده
Alarms Series Technology Co., Limited

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه

Alarms Series Technology Co., Limited

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4

Alarms Series Technology Co., Limited

در دهه گذشته از سال، ما را به هدف اختصاص داده شده است "به منظور افزایش حس در جهان از ایمنی و اعتقاد مردم از کیفیت زندگی است. روشن شده است اصرار به تحقیقات نوآورانه و پیشرفت تحت سخت" 5S "مدیریت و احراز هویت کیفیت ISO9001 استاندارد.

NDER کار سخت مداوم کارکنان، ما خط تولید از زنگ نفوذ سیمی به زنگ خطری بی سیم، اعلام حریق، دوربین مدار بسته، DVR، سیستم خانه های هوشمند و غیره بزرگ اند، بسیاری از محصولات با CE، CCC، FCC ضد آب واجد شرایط و استاندارد ROHS. با کیفیت خوب، صداقت واقعی، اعتبار بالا و قیمت های رقابتی کمک به ما فشار راه اندازی شبکه توزیع ما در سراسر اروپا، آسیا، آفریقا، جنوب امریکا و غیره

و ما تجهیزات و قطعات از شرکت های نام تجاری معروف دنیا مانند را انتخاب کنید

به عنوان Rubycon، سامسونگ، زیمنس، Perkinelmer، Nicera، ST و غیره، اثر مواد خود تبدیل به ثبات محصولات ما! و قدرت نام تجاری خود را ثابت می کند صداقت و شهرت ما!

انتخاب های امنیتی، روشن را انتخاب کنید!

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : AST

فروش سالانه : >than$1,000,000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

sam: show

روشن از فروغ افتاب خودش را به R & D از کنترل پنل، دوربین مدار بسته، DVR و درب های ویدئویی گام به گام گوشی اختصاص داده و ارتقاء سالانه شده است 0.5-7 میلیون در حال حاضر افزایش یافته است. منطقه تحت پوشش از جمله در سراسر جهان و همچنین عوامل انحصاری در برخی از کشورها تنظیم شده است.

خدمات شرکت

R & D، بازاریابی و فروش، نصب و راه اندازی، پشتیبانی فنی روشن زنگ نام تجاری، دوربین مدار بسته و تلفن درب ویدئو محصولات؛ OEM / ODM از محصولات اشاره کرد؛ یکپارچه سازی سیستم زنگ

شرکت تیم

تیم مهندسی فنی، مهندس ارشد مورد استفاده برای کار در C & K (شرکت Honeywell)، دیگران جوان و با استعداد با بیش از 5 سال عمل است.

سخت تیم کنترل کیفیت: 6 نفر را به اتهام کنترل کیفیت هر دو در مسکن، قطعات، پردازش، آزمون، بسته بندی و غیره

Alarms Series Technology Co., Limited
برج A، هاپسون پلازا، گوانگژو، چین
تلفن:86-20-3287467
Privacy Policy چین کیفیت خوب Monitored Burglar Alarm تامین کننده. Copyright © 2012 - 2019 china-homealarm.com. All Rights Reserved.